تبلیغات
آموزش کسب و کار خانگی|خود اشتغالی|تجارت الکترونیک - راه موفقیت تجارت در 10 روز چه گونه است؟

امروز:

راه موفقیت تجارت در 10 روز چه گونه است؟

start-button-11101902


با اقدام درجهت سرمایه گذاری در بخش نیروی انسانی قرار است یک تجارت موفقی را شروع کنیم. وام اشتغال از فامیل و بچه تازه از راه رسیده با این حال مایکل فیش همچنان احساس رضایت داشت اما چیزی که باعث پیشرفت وی شد

بیانیه غیرقابل پیش بیانیه ای از طرف “آی آر اس” بود که تقاضای پرداختس سریع برای شرکت “هیوج سان” را داشت  که از طرف شغل قبلی وی که به عنوان همکار مشغول به کار بود به دستش رسید. پولی که قطره قطره جمع کرده بود از دستش رفت. تمام پیشبینی ها و برنامه هایش با یک صورتحساب از بین رفت.

جرمی اوسترمیلر نیازی به نامه ندارد که متوجه شود که باید این  از رسانه های مبتنی بر فناوری استفاده کند. و از فناوری دیجیتال،  و از سرنوشتش ناامید شود. او میگوید:” من میدانم که این باید پرسود باشد” ،”من حداقل آخرین ۵۰۰ دلاریمو تو این کار گذاشتم. و مطمئنا نمیخواهم برگردم پیش والدینم.”

راه روشن و سریع برای رسیدن به سودآوری بوسیله “فیش” و “استرویلر” صورت گرفت.  هر کدام تا کنون به عقب نگاه نکرده اند. الان یک دهه گذشته، از درآمد سالیانه خودشان در ۷ سال گذشته لذت میبرند، و تاش میکنند جزو لیست ۵۰۰ شرکت برتر دنیا سومین شرکت نیروی انسانی متعلق به زنان در شارلوت باشند.  در حالیکه ۴ سال تلاش با ساختن محتوا و تبلیغ در سایت “ای بی” هدفش کسب درآمدی حدود ۲۰ میلیون دلار در سال جاری بود.

فرصتها وجود دارند، نه سرمایه گذاری میتواند ما را به جایی ک الان هستیم برساند مگر با تلاش موسسین یک شرکت . تلاش برای شروع کسب و کار و سرودآوری در چند هفته سخت گیرانه نیست.  و نه همیشه قابل نصیحت.در واقع ما الان در روزهایی هستیم که از نظر کسب و کار بسیار متمرکز است.

متن زیرا را برای آگاهی از اقدامت  استرمیلر، هند فول، و فیش بخوانید که چطور توانستند در مدت زمان کوتاهی کارشان را رونق بخشیدن.

روز اول:

یک برنامه کاری تهیه کنید

وقتی دوران دانشجویی، کالج، “هانس هالینگ جانک” در سال ۲۰۰۴  آغاز شد، اولین حرکت برای “نیک فرایدمن”  و “اومار سلیمان” اسن بود که برنامه کسب و کاری که چند سال قبل نوشته بودند رو اجرا کنند.  فراید من: “در نهایت این راهنمایی خیلی با ارزشی برای ماست، “. در واقع این موضوع به انها کک کرد که سرمایه اولیه ۸۰۰۰۰ دلاری خود را ( که ۳۰۰۰۰ سرمایه خودشان بود)  در زمینه ملک مسکونی با ۵۰۰ نفر کارمند و ۴۷ نفر نماینده ( دارای حق رای) در آمریکا ادامه دهند.

چه پشت یک دستمال سفره یا در یک سند پر تفصیل ۲۵ صفحه ای  نوشته شده باشد فرقی نمیکند. برنامه کاری گزینه ای حیاتی برای سودآوری سریع است،  “کن ینسی” ادعا میکند ، مدیرعامل شرکت ” اسکر” یک سازمان تجاری کوچک است  که برنامه کاری را به صورت رایگان در وبسایت خود ارائه میدهد.

روز دوم

در مورد بازار فروش و مصرف مطالعه کنید

تحقیق در مورد بازار برای شروعی قوی ضروری است  همانطور که “یانسی” اشاره میکند.

 شمامی خواهید نمایی کلی از که در بازار پر رقابت  در مورد کسب و کار خودتان داشته باشید.  اینکه محصولات شما با محصولات وجود به چه صورتی مقایسه میشوند؟ اینکه مشتریان شما چه کسانی هستند؟ و اینکه قوانین دولیت در مورد کار شما چگونه است؟  ابزار “اس بی ای” به شما این امکان را می دهد که  یک نقشه لی مشتریان بالقوه، رقباء، و عرضه کنندگان را به خوبی شناسایی راههای مکن تبلیغاتی ترسیم کنید.

وقتی وی مشغول آماده سازی و راه اندازی “نشنال استرم شلتر” در سال ۲۰۱۱ بود، نماینده شرکت، “جف تیونر” هدایت بخش بازاریابی را در برنامه مبادلات و بحث ها با مشتریان بالقوه و رقباء به عهده گرفت. این متن موید عریزه وی است: او یه محصول برنده داشت. شرکتی که به طراحی، تولید و راه اندازی اتاقهای امن در زیر زمن و روی زمین می پرداخت  و محافظ در برابر طوفان، به صورت مجازی بسیار سود آور بود به طوری که امروز ۱٫۵ میلیون دلار فروش سالیانه دارد.

 همانقدر که یک تحقیق قبل از اقدام و یک برنامه میتواند با ارزش باشد ، آنالیز کردن بیش از حد نیز میتواند نتیجه منفی داشته باشد. مخصوصا وقتی شما با کمبود وقت مواجه هستید. هشدار “فیش” از جمعیت نیروی انسانی.

تعریف “سند باکس” بازی مهم است اما زیاده روی در فکر کردن و برنامه ریزی و موجودی زیادی را برای پیش بینی فروش قرار ندهید.

شما موظف هستید در مورد روشهای کاربردی خود سوال کنید. برای یافتن پاسخ بدون هزینه های بالای مشاوره ای، بعضی از افرادی را که مرتوانند به شما مشاوره دهند و یا اینکه با مهارتهایشان شما را باری کنند را را با فراست و تیزهوشی فهرست کنید. یک کارفرمای سابق چند پیشنهاد رایگان به ” استرلر” داد،  سپس به یک مشاور یا حق الزجمه بالا تبدیل شد.

روز سوم

مارک خود را بسازید

هویت یک مارک، شامل نام و یک لوگوی حرفه ای می باشد، که میتواند مشروعیت فوری به دنبال داشته باشد.، حتی قبل از فعالیت شرکت. برای “دایور” یک ابزار آنالین مانند نرم افزار سازنده لوگو مجموعه ای از لوگوها و آیکن ها با رنگها و ترکیبهای مختلف و سایر خصوصیاتی که به شما امکان ساختن لوگویی سریع بدون نیاز به طراحی را میدهد.  خدماتی مانند کار ساختن لوگو در دسترس هستندا گر شما میخواهید لوگوتان را سریع و کم هزینه به دست بیاورید. بعد از تمام شدن کار لوگر، از لوگوتان در سربرگهای شرکت، کارتهای تجاری و تبلیغاتیمانند پوستر ها، نامه ها و اوراق فروش استفاده کنید.

در اکثر موارد، شروع کار به کمی  صبرو شکیبایی برای کسب هویت لوگو لازم است. ایجاد یه مکان را در فیس بوک، تویتر، پینترست، اینتاگرام و لینکد این، را فراموش نکنید. ممکن است این رسانه های اجتماعی را اکنون استفاده نکنید اما به زودی باید پرچم شرکتتان را برافرازید.

روز چهارم

تجارتتان را یکپارچه کنید

طبیعت شروع یک کسب و کار، اجبارا باعث گسترش و توسعه است اما این گسترش باید مدافع اتحاد شرکت، مارک شرکت، و محصولات شرکت، کارمندان شرکت و …  باشد. در حالیکه بهترین گزینه این است که به تمام ابهامات را برطرف کنیم، “فرایدمن” از کالج ” هانکس هالینگ جانک” پیشنهاد میکند، ابزار بی شماری که میتواند شما را در مدیریت مسئولیتتان یاری کند را در نظر داشته باشید.وی افزود:  اولین صورتحساب ما از طرف نماینده ما برای راه اندازی ” ال ال سی” ۱۵۰۰ دلار بود. ما در این مورد اطلاعات کمی داشتیم که این کار را خودمان میتوانستی با هزینه ۳۰۰ دلار به صورت ان لاین انجام دهیم.

روز پنجم

با کمترین هزینه آغاز به کار کنید

با نزدیک شدن به آغاز کار، “استرلر” به کمک نیاز داشت. در “کریج لیست” دو کارآموز رایگان پیدا کرد (هر دو ترمهای آخز بودند) کا آنها را سریع مشغول به کار کرد. یکی در بخش فروش و دیگری در بخش اجرایی. با قول به استخدام کردن انها به صورت تمام وقت بعد از ۹۰ روز اگر همه چیز خوب پیش رود.

هنوز بدون هیچ دفتر کاری، کارآموزان “استرلر” از کافی شاپ آغاز به کار کردنددر حالیکه او از میز آشپزخانه خوداستفاده میکرد.

به علاوه زیرزمین  والدین “فرایدمن” به عنوان اولین دفتر کار وی برای کالج ” هنکس هال جانک” مورداستفاده قرار میگرفت. برای “فیش” و جمعیت منابع انسانی اش،  یک درفتر کار ساده با مبلمان دست دوم کافی بود. از ابتدا، او گفت، هدف این است که هزینه ماهیانه را به حداقل برسانیم.

نکته دیگر این است که: آگاه باشید قولهای روشن برای موثر بودن و سرعت از تکنولوژی درخشان عصر جدید و نرم افزارها ” تکنووژی بخشی از شایستگی های اصلی شماست، شما باید مواظب باشید که چه مقدار در ابتدای کار در این بخش سرمایه گذاری میکنید، چرا که میتواند خیلی سریع خیلی پر هزینه باشد. ” “فراید من میگوید”: ” شما واقعا نیاز دارید که مدلتان را به خوبی تنظیم کنید قبل از اینکه بخواهید در بخش تکنولوژی سرمایه گذاری کنید”.

روز ششم

فروش را آغاز کنید

 کسب سود به معنای فروش کالاست. “استرلر” و کارآموزانش هدایاتی را حتی قبل از شروع کار شرکت دنبال میکردند. تلاش های “فیش” برای فروش با تلاش های خستگی ناپذیر در بخش شبکه آغاز شد. او میگوید” من آن موقع پولی نداشتم بنابراین مانند کارندان شروع به کار ردم”. ” با هر اتفاقی در شهر با جمعیت بیش از ۲۵ نفر، من انجا بودم، برای صبحانه یا شام،  اهمیتی نداشت.”

روز هفتم

رسانه را به کار بیاندازید

برای راه اندازی فروش، ارتباطات رسانه ای  را در اولیت قرار دهید. همانطور که “تیونر” و ” فراید من” پی بردند،  استفاده از رسانه میتواند باعث تضمفن سود سهام شرکت شود. تیونر میگوید:  من در اولین روز بازاریابی در مورد “نشنال استرم شلتر”  با مراکز تلوزیونی زیادی تماس گرفتم و در نهایت ساعت ۵ کارم تمام شد. ” کاری حجیمی بود”

به طور شابه دقیقا در زمان آغاز کار، کالج “هاکس” در مقاله ای که از طرف واشنگتن پست پاپ شده بد از آقای “فرایدمن” برای  تماس با گزارشگر آنها تجلیل شد. ” با این اتفاق ما به پله بعدی رفتیم.

روز هشتم

موفقیت معمولا با پشتکار شخصی به دست میآید. به هرحال آغازکارتان را ساده شروع کنی، بزرگ فکر کنید و با مسئولیت رفتار کنید.  ”فراید من” گفت: “ما تحت فشار بودیم” اما جلو رفتیم، مانند یک شرکت بزرگ صحبت و اقدام کردیم”.

کالج: “هانکس” با ۸۰۰ شماره آغاز به کار کرد، یک لوگو و وبسایت به یادماندنی که آدرس پست لکترونکی را برای بسیاری از شرکتها فراهم میکرد. تمام اینها به “فراید من” و همکارانش برمیگردد. “فراید من” گفت: ” این باعث شد که ما اینطور فکر کنیم که در یک تجارت پایدار هستیم”. این تصور ذهنی نه تنها به ما اعتماد به نفس می داد بلکه باعث اعتماد و اعتبار بیشتر شرکت نزد مشتریان شد. فکر میکنم این چیزی است که باعث شد ما بتوانیم حسابهای شرکت را خیلی زود به این درجه برسانیم”.

“فیش” رویه متفاوتی پیش گرفت،  مسیر سریع برای سوداوری اغلب به معنای کار همزمان در داخل و خارج شرکت است. حداقل در هفته های اول کار. یک مبارزه دائمی بین راه اندازی کار جدید و مواظب مشتریان بودن با یک خدمت ممتاز است.”فراید من”: ما در ساعت ۵ بعد از ظهر در حال انجام وظایغ فیزیکی بودیم، در حالیکه همچنین به انجام سفارشات مشتریان می پرداختیم”.

روز دهم:

برگزاری مهمانی

با تاسیس تجارتتان، بخاطبین، دوستان، فروشندگان، مشتران و خانواده خود را دعوت کنید و یک مهمانی با امید موفقیت شرکت ترتیب دهید. خیلی پرتلاش باشید و بگویید آماده تجارت هستید.

درمهمانی نفسی بکشید، نوشیدنی بنوشید، و سخنرانی داشته باشید و در ان از همه کسانی که به شما در کارهایتان کمک کردند تشکر کنید. در یک اقدام کوتاه، شما توانسته اید که یک گروه متمرکز، و ایده های که میتوانید فردا از آنها استفاد کنید، به دست آورید.


منبع: letvcinfo.ir


نوشته شده در : چهارشنبه 30 اردیبهشت 1394  توسط : سامان ابوطالبی.    نظرات() .

برچسب ها: راه موفقیت تجارت در 10 روز چه گونه است؟ ، تجارت 10 روزه چه گونه است؟ ، راز موفقیت ، چه کسانی موفق هستن ، عواملی که باعث موفقیت در کار ها میشود چیست ، موفقیت در کارها به چه عواملی بستگی دارد ،
http://activatorprotestosterone.net/
شنبه 2 شهریور 1398 01:13 ب.ظ
Hurrah, that's what I was searching for, what a information! present here
at this webpage, thanks admin of this web site.
przewozy do belgii
پنجشنبه 17 مرداد 1398 02:17 ق.ظ
This post offers clear idea designed for the new users of blogging, that genuinely how to do blogging and site-building.
skuteczne tabletki na powiększenie penisa
چهارشنبه 16 مرداد 1398 10:19 ب.ظ
I think the admin of this web page is genuinely working hard in support of his website, as here
every information is quality based information.
http://rxzmaleenhancement.net/
چهارشنبه 16 مرداد 1398 03:07 ب.ظ
I blog frequently and I truly appreciate your information. Your article has really
peaked my interest. I am going to bookmark your site and keep checking for
new details about once per week. I opted in for your
Feed too.
Bitcoin Lifestyles Review
چهارشنبه 16 مرداد 1398 08:00 ق.ظ
Hey! Do you use Twitter? I'd like to follow you if that would be ok.

I'm absolutely enjoying your blog and look forward to new updates.
site
شنبه 12 مرداد 1398 04:47 ب.ظ
I read this article completely concerning the resemblance
of newest and preceding technologies, it's remarkable article.
bank konto dla młodych
شنبه 12 مرداد 1398 03:18 ق.ظ
If you desire to get a great deal from this paragraph then you have to apply these methods to your won web
site.
Sexy2Call
پنجشنبه 10 مرداد 1398 12:51 ب.ظ
Sexy2call Quick search to get up to date results Discover a massage escort girl, discrete
apartment or any perfect and indulgent recreation. Interested
in escort girls? Discrete apartments? Produce a quick search
by region
NanoXL Review
یکشنبه 6 مرداد 1398 05:54 ق.ظ
I've been exploring for a little bit for any high-quality
articles or weblog posts on this sort of house . Exploring in Yahoo I at last stumbled upon this website.
Studying this information So i'm glad to express that I've an incredibly just right uncanny feeling I discovered just what I needed.
I such a lot no doubt will make sure to don't put out of your mind this web site and provides it a glance regularly.
נערות ליווי בתל אביב
شنبه 5 مرداد 1398 10:11 ق.ظ
Sexy2call Quick search and find up to date
results Choose a massage escort girl, discrete
apartment or any perfect and indulgent recreation. Seeking escort girls?
Discrete apartments? Complete a quick search by region of Israel.
Freshly Bloom Keto
شنبه 5 مرداد 1398 08:17 ق.ظ
Hi there! I could have sworn I've visited this blog before but after going through some of the articles I realized it's new to me.
Anyways, I'm definitely delighted I found it and I'll
be bookmarking it and checking back often!
Sexy2Call
جمعه 4 مرداد 1398 02:39 ق.ظ
Sexy2call Quick search and get the latest results Discover a massage escort girl, discrete apartment or any perfect and indulgent recreation. Interested
in escort girls? Discrete apartments? Produce a quick search by region
לופט
پنجشنبه 3 مرداد 1398 11:18 ب.ظ
Index Search Villas and lofts for rental, search by region, find in minutes a villa for rent
by city, a range of rooms lofts and villas. Be afraid of the images and
data that the site has to offer you you. The site is a center
for every body the ads while in the field, bachelorette party?

Like an associate who leaves Israel? No matter
what the key reason why you will need to rent a villa for
a forthcoming event or maybe friends recreation appropriate for any
age. The site is also the middle of rooms by the hour, which has already been another subject, for
lovers who are searhing for a luxurious room equipped for discreet entertainment using a spouse or lover.
Regardless of what you would like, the 0LOFT website is really a look for you to identify rentals for loft villas and rooms throughout Israel, North South and Gush Dan.
https://gynaecologischekankervragen.nl/hoe-krijg-je-een-grotere-penis/
پنجشنبه 3 مرداد 1398 07:33 ب.ظ
You will find loads of group that will are attempting to retail products
to improve manhood range. By ideal, they will not change people by any
means. By most horrible, they could suppress drugs like sildenafil, which usually is
usually dangerous designed for males with heart problems.

The good penis rise tablets live the ones that
truly acts i beg your pardon? they look good anyone. Any penis
amplification tablets to facilitate are able to give up no matter which, flat exactly 1 / 2 a inch,
fall under that sort. On the contrary you will find fills
who bring into play penis extension product grow a small penile amount become more intense, input partially a good in .
or even a complete in ., after which go around voice dreadful reasons for
having the item, so as to it not act. In fact they stay providential to really have fallen around these manhood
swelling pills with the purpose of do with convey impressive, even when it is merely a on its own move slowly as well as subsequently.

In the following paragraphs, we force have a look at which usually medicine grants the most effective answer.

Be alive questioning.
This figures plan confirms how the average penis bulk fluctuates on or after voters just before terrain. The space was located assessed hip flaccid land
and also males was alive investigated who had been satisfied with the male member dimension as a consequence failed to encompass surgical male
organ enlargement went:
וילות בצפון
چهارشنبه 2 مرداد 1398 10:00 ب.ظ
thanks a lot a great deal this fabulous website is
definitely formal in addition to casual
Rebekah
شنبه 29 تیر 1398 12:13 ب.ظ
I'm no longyer certain thhe place yoou are getting
your info, however great topic. I must spend soke time learning much more or understanding more.
Thaqnks for magnificent info I was looking ffor this information for my
mission.
https://medium.com/@RevPump/revpump-the-magic-muscle-pill-100e04b2ae1c
چهارشنبه 26 تیر 1398 05:54 ب.ظ
We are a group of volunteers and opening
a new scheme in our community. Your website offered us with helpful information to work on. You have done a formidable activity and
our entire neighborhood can be grateful to you.
konto firmowe
یکشنبه 23 تیر 1398 02:00 ب.ظ
Hi! I know this is kinda off topic nevertheless I'd figured I'd ask.
Would you be interested in trading links or maybe guest writing a blog article or vice-versa?
My website goes over a lot of the same subjects as yours and I believe we could
greatly benefit from each other. If you are
interested feel free to send me an e-mail. I look forward to hearing from you!

Great blog by the way!
konta firmowe
یکشنبه 23 تیر 1398 10:16 ق.ظ
I'm not sure exactly why but this site is loading incredibly slow for me.
Is anyone else having this problem or is it a problem on my end?
I'll check back later and see if the problem still exists.
najlepsze konta osobiste
شنبه 22 تیر 1398 08:39 ب.ظ
Fine way of telling, and nice post to take facts about my
presentation subject, which i am going to convey in institution of higher education.
erectile dysfunction support aids
جمعه 21 تیر 1398 10:17 ب.ظ
cure ed without drugs http://viagralim.us cure ed without drugs !
Thankfulness to my father who shared with me concerning this blog, this blog is really amazing.
http://rxzmaleenhancement.org/
جمعه 21 تیر 1398 01:33 ب.ظ
Merely to follow up on the up-date of this topic on your web-site
and would want to let you know just how much I appreciated the time you took to
publish this valuable post. In the post, you spoke regarding how to really handle this problem with all
ease. It would be my own pleasure to get some more thoughts from your
web-site and come up to offer other people what I learned from you.
Thanks for your usual wonderful effort.
צימר
پنجشنبه 20 تیر 1398 11:36 ب.ظ
Index Search Villas and lofts rented, search by region, find during first minutes a villa for rent by city,
a variety of rooms lofts and villas. Be in awe of photographs and information that they
have to offer you you. The website is a center for
you all the ads inside the field, bachelorette party?
Play with a pal who leaves Israel? Regardless of what the reason you must rent
a villa for the two event or perhaps a bunch recreation ideal for
any age. The website is also the centre of rooms because of
the hour, which is definitely another subject, for lovers
who are looking for an expensive room equipped for discreet
entertainment with a spouse or lover. Whatever you are searching for, the 0LOFT website makes a find you to find rentals for loft villas and rooms throughout Israel, North South and Gush Dan.
וילות להשכרה באילת
چهارشنبه 19 تیر 1398 01:47 ب.ظ
Index Search Villas and lofts to book, search by region, find in a few minutes a villa to rent by city, many different rooms lofts and villas.

Be in awe of the wonderful pictures and knowledge that the site has to present you.
The website is a center for every person the ads in the
field, bachelorette party? Use a pal who leaves Israel?
Regardless of what the main reason you will need to rent a villa for
a potential event or merely a group recreation ideal for any age.
The website is also center of rooms by the hour, which
is already another subject, for lovers who are seeking a luxurious room equipped for discreet entertainment by using a spouse or
lover. Regardless of you are interested in, the 0LOFT website makes a
look for you to find rentals for loft villas and rooms throughout Israel, North South and
Gush Dan.
site
چهارشنبه 19 تیر 1398 12:55 ق.ظ
What's up, after reading this awesome post i am as well glad to share my familiarity here with mates.
Ellesse Shoes
سه شنبه 18 تیر 1398 11:11 ق.ظ
Best post
Capital Smart City Islamabad
سه شنبه 18 تیر 1398 11:11 ق.ظ
I am impressed by this article. It has good stuff.
נערות ליווי בבת ים
دوشنبه 17 تیر 1398 04:40 ب.ظ
Sexy2call Quick search and get the newest results Get
a massage escort girl, discrete apartment or any perfect and indulgent recreation. Searching for escort girls?

Discrete apartments? Produce a quick search by region
שירותי ליווי ברמת גן
شنبه 15 تیر 1398 05:00 ق.ظ
We're having coffee at Nylon Coffee Roasters on Everton Park in Singapore.
I'm having black coffee, he's possessing a cappuccino.
They are handsome. Brown hair slicked back, glasses that
fit his face, hazel eyes and the most wonderful lips I've
seen. He's well made, with incredible arms as well as a chest that sticks out
about this sweater. We're standing right in front of each
other preaching about our lives, what we really wish for money for hard times,
what we're trying to find on another person. He starts
saying that he has been rejected plenty of times.‘Why Andrew? You're so handsome. I'd never reject you
', I believe that He smiles at me, biting his lip.

‘Oh, I wouldn't know. Everything happens for a good reason right.

But let me know, make use of reject me, does one Ana?' He said.


‘No, how could I?' , I replied

"So, would you mind if I kissed you right now?' he said as I recieve nearer to him and kiss him.

‘Next time don't ask, do exactly it.' I reply.

‘I prefer how you will think.' , he said.

Meanwhile, I start scrubbing my high heel in his leg, massaging it slowly. ‘What exactly do that suits you in females? And, Andrew, don't spare me the details.' I ask.

‘I love determined women. Someone you will never know what we want. Someone that won't say yes because I said yes. Someone who's not afraid when you try new stuff,' he says. ‘I'm never afraid of attempting something totally new, especially in regards to making new stuff in the bedroom ', I intimate ‘And I enjoy females who are direct, who cut from the chase, like you merely did. Being
honest, that's a huge turn on.
נערות ליווי
شنبه 15 تیر 1398 04:21 ق.ظ
"We need to build completely to another crescendo, cheri,"
he said. "Therefore we will have an ending which will be as none before."

His smile was decadent, his eyes were filled
with lust, along with the soft skin of his hard cock against my sex was having
its intended effect. I became feeling a stronger arousal now as I felt his cock
slide between my sensitive lips. I felt the of his cock push agonizingly at the doorway of
my pussy, and I wanted him to thrust into me hard.
Instead he pulled back and slid his hardness back approximately my clit.


I'm aching to get him inside, and I really could tell that his
should push that wonderful hard cock inside me
was growing. His moans grew to check mine,
and I knew the sensation of my wet pussy lips about the
head of his cock was getting an excessive amount for of us.


"Permit finale begin," he explained, and then he slid the end of his cock inside me.


We both gasped as they held his cock there for the moment.
I contracted my pussy to him further inside, and that he threw his head back at
the sensation. Inch by excruciating inch he pushed his
cock inside me, every time I squeezed my pussy around him.
His cock felt wonderful as it filled me, but
I need to everthing inside me. I rolled sideways and rested my leg against his shoulder, and
hubby plunged his cock all the way in.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نمایش نظرات 1 تا 30