تبلیغات
آموزش کسب و کار خانگی|خود اشتغالی|تجارت الکترونیک - راه موفقیت تجارت در 10 روز چه گونه است؟

امروز:

راه موفقیت تجارت در 10 روز چه گونه است؟

start-button-11101902


با اقدام درجهت سرمایه گذاری در بخش نیروی انسانی قرار است یک تجارت موفقی را شروع کنیم. وام اشتغال از فامیل و بچه تازه از راه رسیده با این حال مایکل فیش همچنان احساس رضایت داشت اما چیزی که باعث پیشرفت وی شد

بیانیه غیرقابل پیش بیانیه ای از طرف “آی آر اس” بود که تقاضای پرداختس سریع برای شرکت “هیوج سان” را داشت  که از طرف شغل قبلی وی که به عنوان همکار مشغول به کار بود به دستش رسید. پولی که قطره قطره جمع کرده بود از دستش رفت. تمام پیشبینی ها و برنامه هایش با یک صورتحساب از بین رفت.

جرمی اوسترمیلر نیازی به نامه ندارد که متوجه شود که باید این  از رسانه های مبتنی بر فناوری استفاده کند. و از فناوری دیجیتال،  و از سرنوشتش ناامید شود. او میگوید:” من میدانم که این باید پرسود باشد” ،”من حداقل آخرین ۵۰۰ دلاریمو تو این کار گذاشتم. و مطمئنا نمیخواهم برگردم پیش والدینم.”

راه روشن و سریع برای رسیدن به سودآوری بوسیله “فیش” و “استرویلر” صورت گرفت.  هر کدام تا کنون به عقب نگاه نکرده اند. الان یک دهه گذشته، از درآمد سالیانه خودشان در ۷ سال گذشته لذت میبرند، و تاش میکنند جزو لیست ۵۰۰ شرکت برتر دنیا سومین شرکت نیروی انسانی متعلق به زنان در شارلوت باشند.  در حالیکه ۴ سال تلاش با ساختن محتوا و تبلیغ در سایت “ای بی” هدفش کسب درآمدی حدود ۲۰ میلیون دلار در سال جاری بود.

فرصتها وجود دارند، نه سرمایه گذاری میتواند ما را به جایی ک الان هستیم برساند مگر با تلاش موسسین یک شرکت . تلاش برای شروع کسب و کار و سرودآوری در چند هفته سخت گیرانه نیست.  و نه همیشه قابل نصیحت.در واقع ما الان در روزهایی هستیم که از نظر کسب و کار بسیار متمرکز است.

متن زیرا را برای آگاهی از اقدامت  استرمیلر، هند فول، و فیش بخوانید که چطور توانستند در مدت زمان کوتاهی کارشان را رونق بخشیدن.

روز اول:

یک برنامه کاری تهیه کنید

وقتی دوران دانشجویی، کالج، “هانس هالینگ جانک” در سال ۲۰۰۴  آغاز شد، اولین حرکت برای “نیک فرایدمن”  و “اومار سلیمان” اسن بود که برنامه کسب و کاری که چند سال قبل نوشته بودند رو اجرا کنند.  فراید من: “در نهایت این راهنمایی خیلی با ارزشی برای ماست، “. در واقع این موضوع به انها کک کرد که سرمایه اولیه ۸۰۰۰۰ دلاری خود را ( که ۳۰۰۰۰ سرمایه خودشان بود)  در زمینه ملک مسکونی با ۵۰۰ نفر کارمند و ۴۷ نفر نماینده ( دارای حق رای) در آمریکا ادامه دهند.

چه پشت یک دستمال سفره یا در یک سند پر تفصیل ۲۵ صفحه ای  نوشته شده باشد فرقی نمیکند. برنامه کاری گزینه ای حیاتی برای سودآوری سریع است،  “کن ینسی” ادعا میکند ، مدیرعامل شرکت ” اسکر” یک سازمان تجاری کوچک است  که برنامه کاری را به صورت رایگان در وبسایت خود ارائه میدهد.

روز دوم

در مورد بازار فروش و مصرف مطالعه کنید

تحقیق در مورد بازار برای شروعی قوی ضروری است  همانطور که “یانسی” اشاره میکند.

 شمامی خواهید نمایی کلی از که در بازار پر رقابت  در مورد کسب و کار خودتان داشته باشید.  اینکه محصولات شما با محصولات وجود به چه صورتی مقایسه میشوند؟ اینکه مشتریان شما چه کسانی هستند؟ و اینکه قوانین دولیت در مورد کار شما چگونه است؟  ابزار “اس بی ای” به شما این امکان را می دهد که  یک نقشه لی مشتریان بالقوه، رقباء، و عرضه کنندگان را به خوبی شناسایی راههای مکن تبلیغاتی ترسیم کنید.

وقتی وی مشغول آماده سازی و راه اندازی “نشنال استرم شلتر” در سال ۲۰۱۱ بود، نماینده شرکت، “جف تیونر” هدایت بخش بازاریابی را در برنامه مبادلات و بحث ها با مشتریان بالقوه و رقباء به عهده گرفت. این متن موید عریزه وی است: او یه محصول برنده داشت. شرکتی که به طراحی، تولید و راه اندازی اتاقهای امن در زیر زمن و روی زمین می پرداخت  و محافظ در برابر طوفان، به صورت مجازی بسیار سود آور بود به طوری که امروز ۱٫۵ میلیون دلار فروش سالیانه دارد.

 همانقدر که یک تحقیق قبل از اقدام و یک برنامه میتواند با ارزش باشد ، آنالیز کردن بیش از حد نیز میتواند نتیجه منفی داشته باشد. مخصوصا وقتی شما با کمبود وقت مواجه هستید. هشدار “فیش” از جمعیت نیروی انسانی.

تعریف “سند باکس” بازی مهم است اما زیاده روی در فکر کردن و برنامه ریزی و موجودی زیادی را برای پیش بینی فروش قرار ندهید.

شما موظف هستید در مورد روشهای کاربردی خود سوال کنید. برای یافتن پاسخ بدون هزینه های بالای مشاوره ای، بعضی از افرادی را که مرتوانند به شما مشاوره دهند و یا اینکه با مهارتهایشان شما را باری کنند را را با فراست و تیزهوشی فهرست کنید. یک کارفرمای سابق چند پیشنهاد رایگان به ” استرلر” داد،  سپس به یک مشاور یا حق الزجمه بالا تبدیل شد.

روز سوم

مارک خود را بسازید

هویت یک مارک، شامل نام و یک لوگوی حرفه ای می باشد، که میتواند مشروعیت فوری به دنبال داشته باشد.، حتی قبل از فعالیت شرکت. برای “دایور” یک ابزار آنالین مانند نرم افزار سازنده لوگو مجموعه ای از لوگوها و آیکن ها با رنگها و ترکیبهای مختلف و سایر خصوصیاتی که به شما امکان ساختن لوگویی سریع بدون نیاز به طراحی را میدهد.  خدماتی مانند کار ساختن لوگو در دسترس هستندا گر شما میخواهید لوگوتان را سریع و کم هزینه به دست بیاورید. بعد از تمام شدن کار لوگر، از لوگوتان در سربرگهای شرکت، کارتهای تجاری و تبلیغاتیمانند پوستر ها، نامه ها و اوراق فروش استفاده کنید.

در اکثر موارد، شروع کار به کمی  صبرو شکیبایی برای کسب هویت لوگو لازم است. ایجاد یه مکان را در فیس بوک، تویتر، پینترست، اینتاگرام و لینکد این، را فراموش نکنید. ممکن است این رسانه های اجتماعی را اکنون استفاده نکنید اما به زودی باید پرچم شرکتتان را برافرازید.

روز چهارم

تجارتتان را یکپارچه کنید

طبیعت شروع یک کسب و کار، اجبارا باعث گسترش و توسعه است اما این گسترش باید مدافع اتحاد شرکت، مارک شرکت، و محصولات شرکت، کارمندان شرکت و …  باشد. در حالیکه بهترین گزینه این است که به تمام ابهامات را برطرف کنیم، “فرایدمن” از کالج ” هانکس هالینگ جانک” پیشنهاد میکند، ابزار بی شماری که میتواند شما را در مدیریت مسئولیتتان یاری کند را در نظر داشته باشید.وی افزود:  اولین صورتحساب ما از طرف نماینده ما برای راه اندازی ” ال ال سی” ۱۵۰۰ دلار بود. ما در این مورد اطلاعات کمی داشتیم که این کار را خودمان میتوانستی با هزینه ۳۰۰ دلار به صورت ان لاین انجام دهیم.

روز پنجم

با کمترین هزینه آغاز به کار کنید

با نزدیک شدن به آغاز کار، “استرلر” به کمک نیاز داشت. در “کریج لیست” دو کارآموز رایگان پیدا کرد (هر دو ترمهای آخز بودند) کا آنها را سریع مشغول به کار کرد. یکی در بخش فروش و دیگری در بخش اجرایی. با قول به استخدام کردن انها به صورت تمام وقت بعد از ۹۰ روز اگر همه چیز خوب پیش رود.

هنوز بدون هیچ دفتر کاری، کارآموزان “استرلر” از کافی شاپ آغاز به کار کردنددر حالیکه او از میز آشپزخانه خوداستفاده میکرد.

به علاوه زیرزمین  والدین “فرایدمن” به عنوان اولین دفتر کار وی برای کالج ” هنکس هال جانک” مورداستفاده قرار میگرفت. برای “فیش” و جمعیت منابع انسانی اش،  یک درفتر کار ساده با مبلمان دست دوم کافی بود. از ابتدا، او گفت، هدف این است که هزینه ماهیانه را به حداقل برسانیم.

نکته دیگر این است که: آگاه باشید قولهای روشن برای موثر بودن و سرعت از تکنولوژی درخشان عصر جدید و نرم افزارها ” تکنووژی بخشی از شایستگی های اصلی شماست، شما باید مواظب باشید که چه مقدار در ابتدای کار در این بخش سرمایه گذاری میکنید، چرا که میتواند خیلی سریع خیلی پر هزینه باشد. ” “فراید من میگوید”: ” شما واقعا نیاز دارید که مدلتان را به خوبی تنظیم کنید قبل از اینکه بخواهید در بخش تکنولوژی سرمایه گذاری کنید”.

روز ششم

فروش را آغاز کنید

 کسب سود به معنای فروش کالاست. “استرلر” و کارآموزانش هدایاتی را حتی قبل از شروع کار شرکت دنبال میکردند. تلاش های “فیش” برای فروش با تلاش های خستگی ناپذیر در بخش شبکه آغاز شد. او میگوید” من آن موقع پولی نداشتم بنابراین مانند کارندان شروع به کار ردم”. ” با هر اتفاقی در شهر با جمعیت بیش از ۲۵ نفر، من انجا بودم، برای صبحانه یا شام،  اهمیتی نداشت.”

روز هفتم

رسانه را به کار بیاندازید

برای راه اندازی فروش، ارتباطات رسانه ای  را در اولیت قرار دهید. همانطور که “تیونر” و ” فراید من” پی بردند،  استفاده از رسانه میتواند باعث تضمفن سود سهام شرکت شود. تیونر میگوید:  من در اولین روز بازاریابی در مورد “نشنال استرم شلتر”  با مراکز تلوزیونی زیادی تماس گرفتم و در نهایت ساعت ۵ کارم تمام شد. ” کاری حجیمی بود”

به طور شابه دقیقا در زمان آغاز کار، کالج “هاکس” در مقاله ای که از طرف واشنگتن پست پاپ شده بد از آقای “فرایدمن” برای  تماس با گزارشگر آنها تجلیل شد. ” با این اتفاق ما به پله بعدی رفتیم.

روز هشتم

موفقیت معمولا با پشتکار شخصی به دست میآید. به هرحال آغازکارتان را ساده شروع کنی، بزرگ فکر کنید و با مسئولیت رفتار کنید.  ”فراید من” گفت: “ما تحت فشار بودیم” اما جلو رفتیم، مانند یک شرکت بزرگ صحبت و اقدام کردیم”.

کالج: “هانکس” با ۸۰۰ شماره آغاز به کار کرد، یک لوگو و وبسایت به یادماندنی که آدرس پست لکترونکی را برای بسیاری از شرکتها فراهم میکرد. تمام اینها به “فراید من” و همکارانش برمیگردد. “فراید من” گفت: ” این باعث شد که ما اینطور فکر کنیم که در یک تجارت پایدار هستیم”. این تصور ذهنی نه تنها به ما اعتماد به نفس می داد بلکه باعث اعتماد و اعتبار بیشتر شرکت نزد مشتریان شد. فکر میکنم این چیزی است که باعث شد ما بتوانیم حسابهای شرکت را خیلی زود به این درجه برسانیم”.

“فیش” رویه متفاوتی پیش گرفت،  مسیر سریع برای سوداوری اغلب به معنای کار همزمان در داخل و خارج شرکت است. حداقل در هفته های اول کار. یک مبارزه دائمی بین راه اندازی کار جدید و مواظب مشتریان بودن با یک خدمت ممتاز است.”فراید من”: ما در ساعت ۵ بعد از ظهر در حال انجام وظایغ فیزیکی بودیم، در حالیکه همچنین به انجام سفارشات مشتریان می پرداختیم”.

روز دهم:

برگزاری مهمانی

با تاسیس تجارتتان، بخاطبین، دوستان، فروشندگان، مشتران و خانواده خود را دعوت کنید و یک مهمانی با امید موفقیت شرکت ترتیب دهید. خیلی پرتلاش باشید و بگویید آماده تجارت هستید.

درمهمانی نفسی بکشید، نوشیدنی بنوشید، و سخنرانی داشته باشید و در ان از همه کسانی که به شما در کارهایتان کمک کردند تشکر کنید. در یک اقدام کوتاه، شما توانسته اید که یک گروه متمرکز، و ایده های که میتوانید فردا از آنها استفاد کنید، به دست آورید.


منبع: letvcinfo.ir


نوشته شده در : چهارشنبه 30 اردیبهشت 1394  توسط : سامان ابوطالبی.    نظرات() .

برچسب ها: راه موفقیت تجارت در 10 روز چه گونه است؟ ، تجارت 10 روزه چه گونه است؟ ، راز موفقیت ، چه کسانی موفق هستن ، عواملی که باعث موفقیت در کار ها میشود چیست ، موفقیت در کارها به چه عواملی بستگی دارد ،
tree service close to me
پنجشنبه 21 تیر 1397 12:58 ق.ظ
They are licensed arborists and workers are insured.
Queensland
سه شنبه 25 اردیبهشت 1397 11:25 ب.ظ
Hi there everyone, it's my first visit at this website, and article is actually fruitful for me, keep up posting
such articles.
roof repair diy
دوشنبه 24 اردیبهشت 1397 07:26 ق.ظ
We are the 3rd generation of roofing contractors.
green floor finishing products
یکشنبه 23 اردیبهشت 1397 05:44 ب.ظ
, you simply refinished your Hardwood Flooring.
roof repair cost
یکشنبه 23 اردیبهشت 1397 11:08 ق.ظ
The Roofing Company of Tampa Bay Inc. • Roof flashings.
hardwood flooring refinishing richmond va
جمعه 21 اردیبهشت 1397 04:48 ب.ظ
Use adhesive remover to take away the flooring adhesive.
roof roofers near me
یکشنبه 16 اردیبهشت 1397 06:23 ق.ظ
I plan to call the roofing contractor to query this.
choc
یکشنبه 16 اردیبهشت 1397 02:23 ق.ظ
Hello there! Quick question that's completely off topic.
Do you know how to make your site mobile friendly? My blog looks weird when browsing from my iphone.
I'm trying to find a template or plugin that might be able to
fix this problem. If you have any recommendations, please share.
Cheers!
резинки для фитнеса винница
دوشنبه 10 اردیبهشت 1397 05:16 ب.ظ
одесса резинки для тренировок
магазин в котором продаётся резина
для фитнеса
купить фитнес резинки
розетка резинки для фитнеса
ризинка для фитнеса киев
window tinting near me open on sunday
شنبه 8 اردیبهشت 1397 09:52 ق.ظ
Tinted home windows offer several advantages.
mold removal cost nj
چهارشنبه 5 اردیبهشت 1397 03:43 ب.ظ
Black Mold Clear up can a be a challenging activity.
joma jewellery princess
چهارشنبه 5 اردیبهشت 1397 12:41 ق.ظ
Be ready to journey and meet the potential buyer someplace, and
it wouldn't harm to have measurements of weight
for all your objects beforehand.
johnny's tree service jackson mi
یکشنبه 2 اردیبهشت 1397 08:28 ب.ظ
Let's face it, garden care companies abound.
lawn care logo generator
چهارشنبه 29 فروردین 1397 07:18 ق.ظ
Probably the greatest carpet cleaners we have had.
http://uk.linkedin.com/in/benjamin-appleby-21bb75a0
سه شنبه 21 فروردین 1397 07:24 ب.ظ
There are practical tips whereby batteries of computer systems or laptop
computers may be prevented from operating down quickly.
joma jewellery stockists leeds
سه شنبه 21 فروردین 1397 02:16 ق.ظ
Valentine's is a day to celebrate and confess your love which we
usually should not able to do owing to our busy lives.
Joma Jewellery Sale
دوشنبه 20 فروردین 1397 10:24 ب.ظ
It will catch the light splendidly and sparkle amazingly both in natural
and romantic wedding lighting.
hardwood flooring refinishing products
شنبه 18 فروردین 1397 05:08 ب.ظ
Use a buffer with a crimson pad to take away excess oil.
http://garciniacambogiapremium.net
شنبه 18 فروردین 1397 04:19 ب.ظ
Have been taking little over a month.
hvac repair conyers ga
پنجشنبه 16 فروردین 1397 07:34 ب.ظ
Furnace or air handler rattling ductwork.
perfectpawsbakery.com
پنجشنبه 16 فروردین 1397 08:08 ق.ظ
Suppose tattoo designs, particularly. Anything Ed Hardyish or tattoo-type has an excellent probability of being extremely standard.
Eloise
پنجشنبه 16 فروردین 1397 06:29 ق.ظ
Wait for half-hour before turning off the warmth. Go
away the container inside the oven until it cools down competely.
joma jewellery bow bracelet
پنجشنبه 16 فروردین 1397 05:26 ق.ظ
Other choices of getting to Prague embrace trains and buses, both of which travel to and from Prague incessantly on a regular basis.
Joma Jewellery a little
چهارشنبه 15 فروردین 1397 09:53 ب.ظ
We ladies never can get sufficient of those metals and dazzling stones and they're even a favorite with all jewelry
designers.
garciniacambogiapremium.net
چهارشنبه 15 فروردین 1397 07:57 ب.ظ
Have been taking little over a month.
Robert's BJ boy
چهارشنبه 15 فروردین 1397 07:18 ب.ظ
What he desires to state: How can I know?
Bungling Ben
چهارشنبه 15 فروردین 1397 05:46 ب.ظ
Surely this is like asking the wolves to look after the sheep.
national guard water treatment specialist salary
جمعه 10 فروردین 1397 01:02 ق.ظ
417 open jobs for Water Treatment Specialist.
towing company miami gardens
یکشنبه 6 اسفند 1396 04:36 ب.ظ
Towing corporations can also't charge more than $sixty five.
tree trimming cost houston
جمعه 4 اسفند 1396 01:18 ق.ظ
However different tree companies could cost extra.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نمایش نظرات 1 تا 30