تبلیغات
آموزش کسب و کار خانگی|خود اشتغالی|تجارت الکترونیک - راه موفقیت تجارت در 10 روز چه گونه است؟

امروز:

راه موفقیت تجارت در 10 روز چه گونه است؟

start-button-11101902


با اقدام درجهت سرمایه گذاری در بخش نیروی انسانی قرار است یک تجارت موفقی را شروع کنیم. وام اشتغال از فامیل و بچه تازه از راه رسیده با این حال مایکل فیش همچنان احساس رضایت داشت اما چیزی که باعث پیشرفت وی شد

بیانیه غیرقابل پیش بیانیه ای از طرف “آی آر اس” بود که تقاضای پرداختس سریع برای شرکت “هیوج سان” را داشت  که از طرف شغل قبلی وی که به عنوان همکار مشغول به کار بود به دستش رسید. پولی که قطره قطره جمع کرده بود از دستش رفت. تمام پیشبینی ها و برنامه هایش با یک صورتحساب از بین رفت.

جرمی اوسترمیلر نیازی به نامه ندارد که متوجه شود که باید این  از رسانه های مبتنی بر فناوری استفاده کند. و از فناوری دیجیتال،  و از سرنوشتش ناامید شود. او میگوید:” من میدانم که این باید پرسود باشد” ،”من حداقل آخرین ۵۰۰ دلاریمو تو این کار گذاشتم. و مطمئنا نمیخواهم برگردم پیش والدینم.”

راه روشن و سریع برای رسیدن به سودآوری بوسیله “فیش” و “استرویلر” صورت گرفت.  هر کدام تا کنون به عقب نگاه نکرده اند. الان یک دهه گذشته، از درآمد سالیانه خودشان در ۷ سال گذشته لذت میبرند، و تاش میکنند جزو لیست ۵۰۰ شرکت برتر دنیا سومین شرکت نیروی انسانی متعلق به زنان در شارلوت باشند.  در حالیکه ۴ سال تلاش با ساختن محتوا و تبلیغ در سایت “ای بی” هدفش کسب درآمدی حدود ۲۰ میلیون دلار در سال جاری بود.

فرصتها وجود دارند، نه سرمایه گذاری میتواند ما را به جایی ک الان هستیم برساند مگر با تلاش موسسین یک شرکت . تلاش برای شروع کسب و کار و سرودآوری در چند هفته سخت گیرانه نیست.  و نه همیشه قابل نصیحت.در واقع ما الان در روزهایی هستیم که از نظر کسب و کار بسیار متمرکز است.

متن زیرا را برای آگاهی از اقدامت  استرمیلر، هند فول، و فیش بخوانید که چطور توانستند در مدت زمان کوتاهی کارشان را رونق بخشیدن.

روز اول:

یک برنامه کاری تهیه کنید

وقتی دوران دانشجویی، کالج، “هانس هالینگ جانک” در سال ۲۰۰۴  آغاز شد، اولین حرکت برای “نیک فرایدمن”  و “اومار سلیمان” اسن بود که برنامه کسب و کاری که چند سال قبل نوشته بودند رو اجرا کنند.  فراید من: “در نهایت این راهنمایی خیلی با ارزشی برای ماست، “. در واقع این موضوع به انها کک کرد که سرمایه اولیه ۸۰۰۰۰ دلاری خود را ( که ۳۰۰۰۰ سرمایه خودشان بود)  در زمینه ملک مسکونی با ۵۰۰ نفر کارمند و ۴۷ نفر نماینده ( دارای حق رای) در آمریکا ادامه دهند.

چه پشت یک دستمال سفره یا در یک سند پر تفصیل ۲۵ صفحه ای  نوشته شده باشد فرقی نمیکند. برنامه کاری گزینه ای حیاتی برای سودآوری سریع است،  “کن ینسی” ادعا میکند ، مدیرعامل شرکت ” اسکر” یک سازمان تجاری کوچک است  که برنامه کاری را به صورت رایگان در وبسایت خود ارائه میدهد.

روز دوم

در مورد بازار فروش و مصرف مطالعه کنید

تحقیق در مورد بازار برای شروعی قوی ضروری است  همانطور که “یانسی” اشاره میکند.

 شمامی خواهید نمایی کلی از که در بازار پر رقابت  در مورد کسب و کار خودتان داشته باشید.  اینکه محصولات شما با محصولات وجود به چه صورتی مقایسه میشوند؟ اینکه مشتریان شما چه کسانی هستند؟ و اینکه قوانین دولیت در مورد کار شما چگونه است؟  ابزار “اس بی ای” به شما این امکان را می دهد که  یک نقشه لی مشتریان بالقوه، رقباء، و عرضه کنندگان را به خوبی شناسایی راههای مکن تبلیغاتی ترسیم کنید.

وقتی وی مشغول آماده سازی و راه اندازی “نشنال استرم شلتر” در سال ۲۰۱۱ بود، نماینده شرکت، “جف تیونر” هدایت بخش بازاریابی را در برنامه مبادلات و بحث ها با مشتریان بالقوه و رقباء به عهده گرفت. این متن موید عریزه وی است: او یه محصول برنده داشت. شرکتی که به طراحی، تولید و راه اندازی اتاقهای امن در زیر زمن و روی زمین می پرداخت  و محافظ در برابر طوفان، به صورت مجازی بسیار سود آور بود به طوری که امروز ۱٫۵ میلیون دلار فروش سالیانه دارد.

 همانقدر که یک تحقیق قبل از اقدام و یک برنامه میتواند با ارزش باشد ، آنالیز کردن بیش از حد نیز میتواند نتیجه منفی داشته باشد. مخصوصا وقتی شما با کمبود وقت مواجه هستید. هشدار “فیش” از جمعیت نیروی انسانی.

تعریف “سند باکس” بازی مهم است اما زیاده روی در فکر کردن و برنامه ریزی و موجودی زیادی را برای پیش بینی فروش قرار ندهید.

شما موظف هستید در مورد روشهای کاربردی خود سوال کنید. برای یافتن پاسخ بدون هزینه های بالای مشاوره ای، بعضی از افرادی را که مرتوانند به شما مشاوره دهند و یا اینکه با مهارتهایشان شما را باری کنند را را با فراست و تیزهوشی فهرست کنید. یک کارفرمای سابق چند پیشنهاد رایگان به ” استرلر” داد،  سپس به یک مشاور یا حق الزجمه بالا تبدیل شد.

روز سوم

مارک خود را بسازید

هویت یک مارک، شامل نام و یک لوگوی حرفه ای می باشد، که میتواند مشروعیت فوری به دنبال داشته باشد.، حتی قبل از فعالیت شرکت. برای “دایور” یک ابزار آنالین مانند نرم افزار سازنده لوگو مجموعه ای از لوگوها و آیکن ها با رنگها و ترکیبهای مختلف و سایر خصوصیاتی که به شما امکان ساختن لوگویی سریع بدون نیاز به طراحی را میدهد.  خدماتی مانند کار ساختن لوگو در دسترس هستندا گر شما میخواهید لوگوتان را سریع و کم هزینه به دست بیاورید. بعد از تمام شدن کار لوگر، از لوگوتان در سربرگهای شرکت، کارتهای تجاری و تبلیغاتیمانند پوستر ها، نامه ها و اوراق فروش استفاده کنید.

در اکثر موارد، شروع کار به کمی  صبرو شکیبایی برای کسب هویت لوگو لازم است. ایجاد یه مکان را در فیس بوک، تویتر، پینترست، اینتاگرام و لینکد این، را فراموش نکنید. ممکن است این رسانه های اجتماعی را اکنون استفاده نکنید اما به زودی باید پرچم شرکتتان را برافرازید.

روز چهارم

تجارتتان را یکپارچه کنید

طبیعت شروع یک کسب و کار، اجبارا باعث گسترش و توسعه است اما این گسترش باید مدافع اتحاد شرکت، مارک شرکت، و محصولات شرکت، کارمندان شرکت و …  باشد. در حالیکه بهترین گزینه این است که به تمام ابهامات را برطرف کنیم، “فرایدمن” از کالج ” هانکس هالینگ جانک” پیشنهاد میکند، ابزار بی شماری که میتواند شما را در مدیریت مسئولیتتان یاری کند را در نظر داشته باشید.وی افزود:  اولین صورتحساب ما از طرف نماینده ما برای راه اندازی ” ال ال سی” ۱۵۰۰ دلار بود. ما در این مورد اطلاعات کمی داشتیم که این کار را خودمان میتوانستی با هزینه ۳۰۰ دلار به صورت ان لاین انجام دهیم.

روز پنجم

با کمترین هزینه آغاز به کار کنید

با نزدیک شدن به آغاز کار، “استرلر” به کمک نیاز داشت. در “کریج لیست” دو کارآموز رایگان پیدا کرد (هر دو ترمهای آخز بودند) کا آنها را سریع مشغول به کار کرد. یکی در بخش فروش و دیگری در بخش اجرایی. با قول به استخدام کردن انها به صورت تمام وقت بعد از ۹۰ روز اگر همه چیز خوب پیش رود.

هنوز بدون هیچ دفتر کاری، کارآموزان “استرلر” از کافی شاپ آغاز به کار کردنددر حالیکه او از میز آشپزخانه خوداستفاده میکرد.

به علاوه زیرزمین  والدین “فرایدمن” به عنوان اولین دفتر کار وی برای کالج ” هنکس هال جانک” مورداستفاده قرار میگرفت. برای “فیش” و جمعیت منابع انسانی اش،  یک درفتر کار ساده با مبلمان دست دوم کافی بود. از ابتدا، او گفت، هدف این است که هزینه ماهیانه را به حداقل برسانیم.

نکته دیگر این است که: آگاه باشید قولهای روشن برای موثر بودن و سرعت از تکنولوژی درخشان عصر جدید و نرم افزارها ” تکنووژی بخشی از شایستگی های اصلی شماست، شما باید مواظب باشید که چه مقدار در ابتدای کار در این بخش سرمایه گذاری میکنید، چرا که میتواند خیلی سریع خیلی پر هزینه باشد. ” “فراید من میگوید”: ” شما واقعا نیاز دارید که مدلتان را به خوبی تنظیم کنید قبل از اینکه بخواهید در بخش تکنولوژی سرمایه گذاری کنید”.

روز ششم

فروش را آغاز کنید

 کسب سود به معنای فروش کالاست. “استرلر” و کارآموزانش هدایاتی را حتی قبل از شروع کار شرکت دنبال میکردند. تلاش های “فیش” برای فروش با تلاش های خستگی ناپذیر در بخش شبکه آغاز شد. او میگوید” من آن موقع پولی نداشتم بنابراین مانند کارندان شروع به کار ردم”. ” با هر اتفاقی در شهر با جمعیت بیش از ۲۵ نفر، من انجا بودم، برای صبحانه یا شام،  اهمیتی نداشت.”

روز هفتم

رسانه را به کار بیاندازید

برای راه اندازی فروش، ارتباطات رسانه ای  را در اولیت قرار دهید. همانطور که “تیونر” و ” فراید من” پی بردند،  استفاده از رسانه میتواند باعث تضمفن سود سهام شرکت شود. تیونر میگوید:  من در اولین روز بازاریابی در مورد “نشنال استرم شلتر”  با مراکز تلوزیونی زیادی تماس گرفتم و در نهایت ساعت ۵ کارم تمام شد. ” کاری حجیمی بود”

به طور شابه دقیقا در زمان آغاز کار، کالج “هاکس” در مقاله ای که از طرف واشنگتن پست پاپ شده بد از آقای “فرایدمن” برای  تماس با گزارشگر آنها تجلیل شد. ” با این اتفاق ما به پله بعدی رفتیم.

روز هشتم

موفقیت معمولا با پشتکار شخصی به دست میآید. به هرحال آغازکارتان را ساده شروع کنی، بزرگ فکر کنید و با مسئولیت رفتار کنید.  ”فراید من” گفت: “ما تحت فشار بودیم” اما جلو رفتیم، مانند یک شرکت بزرگ صحبت و اقدام کردیم”.

کالج: “هانکس” با ۸۰۰ شماره آغاز به کار کرد، یک لوگو و وبسایت به یادماندنی که آدرس پست لکترونکی را برای بسیاری از شرکتها فراهم میکرد. تمام اینها به “فراید من” و همکارانش برمیگردد. “فراید من” گفت: ” این باعث شد که ما اینطور فکر کنیم که در یک تجارت پایدار هستیم”. این تصور ذهنی نه تنها به ما اعتماد به نفس می داد بلکه باعث اعتماد و اعتبار بیشتر شرکت نزد مشتریان شد. فکر میکنم این چیزی است که باعث شد ما بتوانیم حسابهای شرکت را خیلی زود به این درجه برسانیم”.

“فیش” رویه متفاوتی پیش گرفت،  مسیر سریع برای سوداوری اغلب به معنای کار همزمان در داخل و خارج شرکت است. حداقل در هفته های اول کار. یک مبارزه دائمی بین راه اندازی کار جدید و مواظب مشتریان بودن با یک خدمت ممتاز است.”فراید من”: ما در ساعت ۵ بعد از ظهر در حال انجام وظایغ فیزیکی بودیم، در حالیکه همچنین به انجام سفارشات مشتریان می پرداختیم”.

روز دهم:

برگزاری مهمانی

با تاسیس تجارتتان، بخاطبین، دوستان، فروشندگان، مشتران و خانواده خود را دعوت کنید و یک مهمانی با امید موفقیت شرکت ترتیب دهید. خیلی پرتلاش باشید و بگویید آماده تجارت هستید.

درمهمانی نفسی بکشید، نوشیدنی بنوشید، و سخنرانی داشته باشید و در ان از همه کسانی که به شما در کارهایتان کمک کردند تشکر کنید. در یک اقدام کوتاه، شما توانسته اید که یک گروه متمرکز، و ایده های که میتوانید فردا از آنها استفاد کنید، به دست آورید.


منبع: letvcinfo.ir


نوشته شده در : چهارشنبه 30 اردیبهشت 1394  توسط : سامان ابوطالبی.    نظرات() .

برچسب ها: راه موفقیت تجارت در 10 روز چه گونه است؟ ، تجارت 10 روزه چه گونه است؟ ، راز موفقیت ، چه کسانی موفق هستن ، عواملی که باعث موفقیت در کار ها میشود چیست ، موفقیت در کارها به چه عواملی بستگی دارد ،
http://cleantalkorg2.ru/
جمعه 23 آذر 1397 10:50 ق.ظ
Hey There. I found your blog using msn. This is a really well written article.
I'll be sure to bookmark it and come back to read more of your useful
information. Thanks for the post. I will definitely comeback.
Meetpositives
پنجشنبه 22 آذر 1397 10:54 ق.ظ
I'm not sure exactly why but this website is loading incredibly slow for me.
Is anyone else having this problem or is it a problem on my end?
I'll check back later and seee if the problem
still exists.
Wireless TV Headphones
پنجشنبه 22 آذر 1397 12:12 ق.ظ
Thanks for some other informative web site. Where else may just I get that
kind of information written in such a perfect manner? I've a project
that I am simply now operating on, and I have been on the
glance out for such information.
Positive singles
چهارشنبه 21 آذر 1397 02:53 ق.ظ
Hi, its nice article about media print, we all understand media is a wonderful source
of facts.
hook rack
یکشنبه 18 آذر 1397 03:45 ق.ظ
Wow that was unusual. I just wrote an vrry long comment but after
I clicked submit mmy comment didn't show up. Grrrr... well I'm nott writing alll that over
again. Anyhow, just wanted to say great blog!
payday loan
شنبه 17 آذر 1397 03:43 ب.ظ
Hey would you mind stating which blog platform you're using?
I'm planning to start my own blog in the near future but I'm having a tough
time making a decision between BlogEngine/Wordpress/B2evolution annd Drupal.
The reason I ask is because your design annd style seems different then most blogs and
I'm looking forr something unique. P.S Apologies for
being off-topic but I had to ask!
Canada
شنبه 17 آذر 1397 10:50 ق.ظ
I think the admin of this web site iis genuinely working hard for his website, as here every
stufff is quality based information.
sammenlign eiendomsmeglere
جمعه 16 آذر 1397 11:40 ب.ظ
I'm really enjoying the theme/design of your weblog. Do yoou ever run into
any web browser compatibility problems? A few of my blog readers have complained about my site not working correctly in Expplorer bbut
looks great in Chrome. Do you have any solutions to help fix
this issue?
Olejki CBD
پنجشنبه 15 آذر 1397 02:29 ب.ظ
Fantastic items from you, man. I've take into accout your stuff prior to and
you are just too excellent. I actually like what you've got here, certainly like what you are saying
and the way through which you assert it. You make it enjoyable and you continue
to care for to keep it sensible. I cant wait to read much more from you.
This is actually a terrific site.
rules of survival hack
دوشنبه 12 آذر 1397 10:51 ب.ظ
Pretty element of content. I simply stumbled upon your web site and in accession capital to claim that I acquire actually loved account your blog posts.
Any way I will be subscribing for your feeds and even I fulfillment you access persistently rapidly.
bloggingguide
دوشنبه 12 آذر 1397 12:17 ق.ظ
Nice post. I used to be checking constantly this blog and I am impressed!

Extremey helpful info particularly the ultimate section :)
I maintain such information much. I was looking for this particular
info for a long time. Thank you and good luck.
hack rules of survival pc 9
یکشنبه 11 آذر 1397 07:26 ق.ظ
Oh my goodness! Impressive article dude! Thanks, However I am experiencing problems with your RSS.
I don't know why I can't join it. Is there anyone else getting similar RSS issues?

Anyone who knows the solution can you kindly respond? Thanks!!
ganho de massa muscular
یکشنبه 11 آذر 1397 01:41 ق.ظ
What's up, its nice article on the topic of media print, we
all be familiar with media is a enormous source of data.
child porn
شنبه 10 آذر 1397 10:37 ب.ظ
My spouse andd I absolutely love your blog and find a llot of your post's to be just what I'm looking for.

Would you ofer guest writers to write content
to suit your needs? I wouldn't mind composing a post or elaborating on most of the subjects you write about here.
Again, awesome weblog!
adult cam Reviews
جمعه 9 آذر 1397 01:12 ب.ظ
Good day very nice site!! Man .. Beautiful ..
Superb .. I will bookmark your blog and take the
feeds also? I am happy to seek out a lot of useful injfo right here in the submit, we want work out extra techniques on this regard, thanks for sharing.

. . . . .
we.cx
جمعه 9 آذر 1397 11:21 ق.ظ
Hurrah! In the end I got a website from where I be
able to truly take helpful facts regarding my study
and knowledge.
best adult cams
جمعه 9 آذر 1397 10:51 ق.ظ
You ought to bbe a part off a contest for oone of tthe best blogs on the internet.
I will highlpy recommend this site!
http://pressabout.us/
جمعه 9 آذر 1397 10:05 ق.ظ
Hey there! Would you mind if I share your blog with my twitter group?
There's a lot of people that I think would really appreciate your content.
Please let me know. Thanks
Free Expired Web 2.0 List
چهارشنبه 7 آذر 1397 11:19 ق.ظ
Here is where I put all of my expired web 2.0 accounts.

I scrape massive lists and then check to see if they’re
expired. I think you’ll be surprised by the
number of accounts that I come across. Hopefully, you’ll be able to put these
expired accounts to good use.
miss_ksu
دوشنبه 5 آذر 1397 05:34 ق.ظ
Are you in the mood for a little blonde visual satisfaction? If so,
then you really need to take a look at http://www.camgirl.pw/miss_ksu/ She is
the type of girl who knows how to put some led in a man’s pencil.
beste abnehmpillen
شنبه 26 آبان 1397 02:26 ق.ظ
My family members all the time say that I am killing my
time here at net, but I know I am getting knowledge everyday by reading
thes pleasant articles.
abnehmen schnell tabletten
جمعه 25 آبان 1397 04:14 ق.ظ
Hiya very cool web site!! Man .. Excellent .. Amazing ..

I will bookmark your web site and take the feeds also?
I am satisfied to search out a lot of helpful information right here within the submit, we want develop more techniques on this regard,
thanks for sharing. . . . . .
https://www.getjar.com/categories/all-games/action-games/Rules-of-Survival-Cheat-960889
پنجشنبه 24 آبان 1397 04:21 ق.ظ
Many thanks for taking a few minutes to line this all out for us. This kind of blog post has been very helpful to me.
Virginia
دوشنبه 21 آبان 1397 04:06 ق.ظ
For latest news you have to pay a quick visit world-wide-web
and on web I found this web page as a best web site for
newest updates.
κατασκευή ιστοσελίδων
یکشنبه 20 آبان 1397 01:13 ق.ظ
Hey there this is kind of of off topic but I was wanting to know if blogs use WYSIWYG editors or iff you have to manually code with HTML.

I'm starting a blog soon butt have no coding knowledge so I wantted to get guidance from someone with experience.
Any help would be greatly appreciated!
Get rich trading cryptocurrency
شنبه 19 آبان 1397 11:21 ب.ظ
Sick and tired of living paycheck to paycheck? Learn the
secrets to trading Bitcoin here http://bit.ly/2DhMFP5 This revolutionary method will make you
cash again and again.
https://besotija1987.wixsite.com/mysite/home/exactly-how-to-cosplay-deadpool
جمعه 18 آبان 1397 10:35 ب.ظ
I am really delighted to read this web site posts which includes lots
of helpful facts, thanks for providing these kinds of data.
κατασκευή ιστοσελίδων
جمعه 18 آبان 1397 09:47 ب.ظ
heey there and thank you for your information – I havve certainly picked up somethihg neew from
right here. I did however expertise several
technical points using this website, since I experienced to reload
the wweb site many times previous to I could get it to
load properly. I haad been wondering if your web hosting is OK?
Not that I'm complaining, but slow loading instances tiimes will very frequently affect your placement
in google and could damagfe your quality score if ads and marketing with Adwords.
Anyway I'm adding this RSS to my email and could look out for much more of your respective exciting content.
Ensure that you updsate this again veey soon.
Justin Bieber Face Tattoo
جمعه 18 آبان 1397 07:08 ب.ظ
Did you hear that Justin Bieber just got a face tattoo?
He did. Check out his latest ink by clicking here http://kudoflow.com/45cF You’ll be surprised
when you see what’s above his eye!
Best Woodworking Plans
جمعه 18 آبان 1397 05:07 ب.ظ
Do you or someone you know work with wood? If so, then you’ve definitely got to check this
out http://kudoflow.com/4zRl It’s jam packed with all the information that a woodworker needs to know.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نمایش نظرات 1 تا 30