تبلیغات
آموزش کسب و کار خانگی|خود اشتغالی|تجارت الکترونیک - راه موفقیت تجارت در 10 روز چه گونه است؟

امروز:

راه موفقیت تجارت در 10 روز چه گونه است؟

start-button-11101902


با اقدام درجهت سرمایه گذاری در بخش نیروی انسانی قرار است یک تجارت موفقی را شروع کنیم. وام اشتغال از فامیل و بچه تازه از راه رسیده با این حال مایکل فیش همچنان احساس رضایت داشت اما چیزی که باعث پیشرفت وی شد

بیانیه غیرقابل پیش بیانیه ای از طرف “آی آر اس” بود که تقاضای پرداختس سریع برای شرکت “هیوج سان” را داشت  که از طرف شغل قبلی وی که به عنوان همکار مشغول به کار بود به دستش رسید. پولی که قطره قطره جمع کرده بود از دستش رفت. تمام پیشبینی ها و برنامه هایش با یک صورتحساب از بین رفت.

جرمی اوسترمیلر نیازی به نامه ندارد که متوجه شود که باید این  از رسانه های مبتنی بر فناوری استفاده کند. و از فناوری دیجیتال،  و از سرنوشتش ناامید شود. او میگوید:” من میدانم که این باید پرسود باشد” ،”من حداقل آخرین ۵۰۰ دلاریمو تو این کار گذاشتم. و مطمئنا نمیخواهم برگردم پیش والدینم.”

راه روشن و سریع برای رسیدن به سودآوری بوسیله “فیش” و “استرویلر” صورت گرفت.  هر کدام تا کنون به عقب نگاه نکرده اند. الان یک دهه گذشته، از درآمد سالیانه خودشان در ۷ سال گذشته لذت میبرند، و تاش میکنند جزو لیست ۵۰۰ شرکت برتر دنیا سومین شرکت نیروی انسانی متعلق به زنان در شارلوت باشند.  در حالیکه ۴ سال تلاش با ساختن محتوا و تبلیغ در سایت “ای بی” هدفش کسب درآمدی حدود ۲۰ میلیون دلار در سال جاری بود.

فرصتها وجود دارند، نه سرمایه گذاری میتواند ما را به جایی ک الان هستیم برساند مگر با تلاش موسسین یک شرکت . تلاش برای شروع کسب و کار و سرودآوری در چند هفته سخت گیرانه نیست.  و نه همیشه قابل نصیحت.در واقع ما الان در روزهایی هستیم که از نظر کسب و کار بسیار متمرکز است.

متن زیرا را برای آگاهی از اقدامت  استرمیلر، هند فول، و فیش بخوانید که چطور توانستند در مدت زمان کوتاهی کارشان را رونق بخشیدن.

روز اول:

یک برنامه کاری تهیه کنید

وقتی دوران دانشجویی، کالج، “هانس هالینگ جانک” در سال ۲۰۰۴  آغاز شد، اولین حرکت برای “نیک فرایدمن”  و “اومار سلیمان” اسن بود که برنامه کسب و کاری که چند سال قبل نوشته بودند رو اجرا کنند.  فراید من: “در نهایت این راهنمایی خیلی با ارزشی برای ماست، “. در واقع این موضوع به انها کک کرد که سرمایه اولیه ۸۰۰۰۰ دلاری خود را ( که ۳۰۰۰۰ سرمایه خودشان بود)  در زمینه ملک مسکونی با ۵۰۰ نفر کارمند و ۴۷ نفر نماینده ( دارای حق رای) در آمریکا ادامه دهند.

چه پشت یک دستمال سفره یا در یک سند پر تفصیل ۲۵ صفحه ای  نوشته شده باشد فرقی نمیکند. برنامه کاری گزینه ای حیاتی برای سودآوری سریع است،  “کن ینسی” ادعا میکند ، مدیرعامل شرکت ” اسکر” یک سازمان تجاری کوچک است  که برنامه کاری را به صورت رایگان در وبسایت خود ارائه میدهد.

روز دوم

در مورد بازار فروش و مصرف مطالعه کنید

تحقیق در مورد بازار برای شروعی قوی ضروری است  همانطور که “یانسی” اشاره میکند.

 شمامی خواهید نمایی کلی از که در بازار پر رقابت  در مورد کسب و کار خودتان داشته باشید.  اینکه محصولات شما با محصولات وجود به چه صورتی مقایسه میشوند؟ اینکه مشتریان شما چه کسانی هستند؟ و اینکه قوانین دولیت در مورد کار شما چگونه است؟  ابزار “اس بی ای” به شما این امکان را می دهد که  یک نقشه لی مشتریان بالقوه، رقباء، و عرضه کنندگان را به خوبی شناسایی راههای مکن تبلیغاتی ترسیم کنید.

وقتی وی مشغول آماده سازی و راه اندازی “نشنال استرم شلتر” در سال ۲۰۱۱ بود، نماینده شرکت، “جف تیونر” هدایت بخش بازاریابی را در برنامه مبادلات و بحث ها با مشتریان بالقوه و رقباء به عهده گرفت. این متن موید عریزه وی است: او یه محصول برنده داشت. شرکتی که به طراحی، تولید و راه اندازی اتاقهای امن در زیر زمن و روی زمین می پرداخت  و محافظ در برابر طوفان، به صورت مجازی بسیار سود آور بود به طوری که امروز ۱٫۵ میلیون دلار فروش سالیانه دارد.

 همانقدر که یک تحقیق قبل از اقدام و یک برنامه میتواند با ارزش باشد ، آنالیز کردن بیش از حد نیز میتواند نتیجه منفی داشته باشد. مخصوصا وقتی شما با کمبود وقت مواجه هستید. هشدار “فیش” از جمعیت نیروی انسانی.

تعریف “سند باکس” بازی مهم است اما زیاده روی در فکر کردن و برنامه ریزی و موجودی زیادی را برای پیش بینی فروش قرار ندهید.

شما موظف هستید در مورد روشهای کاربردی خود سوال کنید. برای یافتن پاسخ بدون هزینه های بالای مشاوره ای، بعضی از افرادی را که مرتوانند به شما مشاوره دهند و یا اینکه با مهارتهایشان شما را باری کنند را را با فراست و تیزهوشی فهرست کنید. یک کارفرمای سابق چند پیشنهاد رایگان به ” استرلر” داد،  سپس به یک مشاور یا حق الزجمه بالا تبدیل شد.

روز سوم

مارک خود را بسازید

هویت یک مارک، شامل نام و یک لوگوی حرفه ای می باشد، که میتواند مشروعیت فوری به دنبال داشته باشد.، حتی قبل از فعالیت شرکت. برای “دایور” یک ابزار آنالین مانند نرم افزار سازنده لوگو مجموعه ای از لوگوها و آیکن ها با رنگها و ترکیبهای مختلف و سایر خصوصیاتی که به شما امکان ساختن لوگویی سریع بدون نیاز به طراحی را میدهد.  خدماتی مانند کار ساختن لوگو در دسترس هستندا گر شما میخواهید لوگوتان را سریع و کم هزینه به دست بیاورید. بعد از تمام شدن کار لوگر، از لوگوتان در سربرگهای شرکت، کارتهای تجاری و تبلیغاتیمانند پوستر ها، نامه ها و اوراق فروش استفاده کنید.

در اکثر موارد، شروع کار به کمی  صبرو شکیبایی برای کسب هویت لوگو لازم است. ایجاد یه مکان را در فیس بوک، تویتر، پینترست، اینتاگرام و لینکد این، را فراموش نکنید. ممکن است این رسانه های اجتماعی را اکنون استفاده نکنید اما به زودی باید پرچم شرکتتان را برافرازید.

روز چهارم

تجارتتان را یکپارچه کنید

طبیعت شروع یک کسب و کار، اجبارا باعث گسترش و توسعه است اما این گسترش باید مدافع اتحاد شرکت، مارک شرکت، و محصولات شرکت، کارمندان شرکت و …  باشد. در حالیکه بهترین گزینه این است که به تمام ابهامات را برطرف کنیم، “فرایدمن” از کالج ” هانکس هالینگ جانک” پیشنهاد میکند، ابزار بی شماری که میتواند شما را در مدیریت مسئولیتتان یاری کند را در نظر داشته باشید.وی افزود:  اولین صورتحساب ما از طرف نماینده ما برای راه اندازی ” ال ال سی” ۱۵۰۰ دلار بود. ما در این مورد اطلاعات کمی داشتیم که این کار را خودمان میتوانستی با هزینه ۳۰۰ دلار به صورت ان لاین انجام دهیم.

روز پنجم

با کمترین هزینه آغاز به کار کنید

با نزدیک شدن به آغاز کار، “استرلر” به کمک نیاز داشت. در “کریج لیست” دو کارآموز رایگان پیدا کرد (هر دو ترمهای آخز بودند) کا آنها را سریع مشغول به کار کرد. یکی در بخش فروش و دیگری در بخش اجرایی. با قول به استخدام کردن انها به صورت تمام وقت بعد از ۹۰ روز اگر همه چیز خوب پیش رود.

هنوز بدون هیچ دفتر کاری، کارآموزان “استرلر” از کافی شاپ آغاز به کار کردنددر حالیکه او از میز آشپزخانه خوداستفاده میکرد.

به علاوه زیرزمین  والدین “فرایدمن” به عنوان اولین دفتر کار وی برای کالج ” هنکس هال جانک” مورداستفاده قرار میگرفت. برای “فیش” و جمعیت منابع انسانی اش،  یک درفتر کار ساده با مبلمان دست دوم کافی بود. از ابتدا، او گفت، هدف این است که هزینه ماهیانه را به حداقل برسانیم.

نکته دیگر این است که: آگاه باشید قولهای روشن برای موثر بودن و سرعت از تکنولوژی درخشان عصر جدید و نرم افزارها ” تکنووژی بخشی از شایستگی های اصلی شماست، شما باید مواظب باشید که چه مقدار در ابتدای کار در این بخش سرمایه گذاری میکنید، چرا که میتواند خیلی سریع خیلی پر هزینه باشد. ” “فراید من میگوید”: ” شما واقعا نیاز دارید که مدلتان را به خوبی تنظیم کنید قبل از اینکه بخواهید در بخش تکنولوژی سرمایه گذاری کنید”.

روز ششم

فروش را آغاز کنید

 کسب سود به معنای فروش کالاست. “استرلر” و کارآموزانش هدایاتی را حتی قبل از شروع کار شرکت دنبال میکردند. تلاش های “فیش” برای فروش با تلاش های خستگی ناپذیر در بخش شبکه آغاز شد. او میگوید” من آن موقع پولی نداشتم بنابراین مانند کارندان شروع به کار ردم”. ” با هر اتفاقی در شهر با جمعیت بیش از ۲۵ نفر، من انجا بودم، برای صبحانه یا شام،  اهمیتی نداشت.”

روز هفتم

رسانه را به کار بیاندازید

برای راه اندازی فروش، ارتباطات رسانه ای  را در اولیت قرار دهید. همانطور که “تیونر” و ” فراید من” پی بردند،  استفاده از رسانه میتواند باعث تضمفن سود سهام شرکت شود. تیونر میگوید:  من در اولین روز بازاریابی در مورد “نشنال استرم شلتر”  با مراکز تلوزیونی زیادی تماس گرفتم و در نهایت ساعت ۵ کارم تمام شد. ” کاری حجیمی بود”

به طور شابه دقیقا در زمان آغاز کار، کالج “هاکس” در مقاله ای که از طرف واشنگتن پست پاپ شده بد از آقای “فرایدمن” برای  تماس با گزارشگر آنها تجلیل شد. ” با این اتفاق ما به پله بعدی رفتیم.

روز هشتم

موفقیت معمولا با پشتکار شخصی به دست میآید. به هرحال آغازکارتان را ساده شروع کنی، بزرگ فکر کنید و با مسئولیت رفتار کنید.  ”فراید من” گفت: “ما تحت فشار بودیم” اما جلو رفتیم، مانند یک شرکت بزرگ صحبت و اقدام کردیم”.

کالج: “هانکس” با ۸۰۰ شماره آغاز به کار کرد، یک لوگو و وبسایت به یادماندنی که آدرس پست لکترونکی را برای بسیاری از شرکتها فراهم میکرد. تمام اینها به “فراید من” و همکارانش برمیگردد. “فراید من” گفت: ” این باعث شد که ما اینطور فکر کنیم که در یک تجارت پایدار هستیم”. این تصور ذهنی نه تنها به ما اعتماد به نفس می داد بلکه باعث اعتماد و اعتبار بیشتر شرکت نزد مشتریان شد. فکر میکنم این چیزی است که باعث شد ما بتوانیم حسابهای شرکت را خیلی زود به این درجه برسانیم”.

“فیش” رویه متفاوتی پیش گرفت،  مسیر سریع برای سوداوری اغلب به معنای کار همزمان در داخل و خارج شرکت است. حداقل در هفته های اول کار. یک مبارزه دائمی بین راه اندازی کار جدید و مواظب مشتریان بودن با یک خدمت ممتاز است.”فراید من”: ما در ساعت ۵ بعد از ظهر در حال انجام وظایغ فیزیکی بودیم، در حالیکه همچنین به انجام سفارشات مشتریان می پرداختیم”.

روز دهم:

برگزاری مهمانی

با تاسیس تجارتتان، بخاطبین، دوستان، فروشندگان، مشتران و خانواده خود را دعوت کنید و یک مهمانی با امید موفقیت شرکت ترتیب دهید. خیلی پرتلاش باشید و بگویید آماده تجارت هستید.

درمهمانی نفسی بکشید، نوشیدنی بنوشید، و سخنرانی داشته باشید و در ان از همه کسانی که به شما در کارهایتان کمک کردند تشکر کنید. در یک اقدام کوتاه، شما توانسته اید که یک گروه متمرکز، و ایده های که میتوانید فردا از آنها استفاد کنید، به دست آورید.


منبع: letvcinfo.ir


نوشته شده در : چهارشنبه 30 اردیبهشت 1394  توسط : سامان ابوطالبی.    نظرات() .

برچسب ها: راه موفقیت تجارت در 10 روز چه گونه است؟ ، تجارت 10 روزه چه گونه است؟ ، راز موفقیت ، چه کسانی موفق هستن ، عواملی که باعث موفقیت در کار ها میشود چیست ، موفقیت در کارها به چه عواملی بستگی دارد ،
Car ECM computer
سه شنبه 1 اسفند 1396 07:56 ق.ظ
The ECM finds rates from sensors, identified as inputs.
buy a yacht in miami
دوشنبه 30 بهمن 1396 06:35 ق.ظ
Choose from fishing boats, pontoons, and extra.
towing company chicago
جمعه 20 بهمن 1396 01:21 ب.ظ
Usually Towing providers are always in need.
Melanie
چهارشنبه 20 دی 1396 01:20 ب.ظ
I don't know whether it's just me or if perhaps everybody else experiencing problems with your website.
It looks like some of the written text within your posts are running off the screen.
Can somebody else please comment and let me know if this is happening to them too?
This could be a issue with my web browser because I've had this happen previously.
Appreciate it
Tamera
پنجشنبه 23 آذر 1396 12:38 ب.ظ
Today, I went to the beachfront with my children. I found a sea shell
and gave it to my 4 year old daughter and said "You can hear the ocean if you put this to your ear." She put the shell to her ear and screamed.
There was a hermit crab inside and it pinched her ear. She never
wants to go back! LoL I know this is completely off topic but I had to tell
someone!
http://yunusobodtxtb.uz/index.php/component/k2/itemlist/user/231423
چهارشنبه 8 آذر 1396 01:09 ب.ظ
I loved as much as you'll receive carried out right here.
The sketch is attractive, your authored material stylish.
nonetheless, you command get bought an shakiness over that you
wish be delivering the following. unwell unquestionably come further formerly again since
exactly the same nearly very often inside case you shield this increase.
Micheal
یکشنبه 5 آذر 1396 12:32 ب.ظ
Yesterday, while I was at work, my sister stole my iphone and tested to see if it can survive a twenty five foot drop, just so she can be a youtube sensation.
My iPad is now destroyed and she has 83 views.
I know this is completely off topic but I had to share it with
someone!
Carlos Eduardo Correa da Veig
یکشنبه 21 آبان 1396 03:38 ق.ظ
Wow, amazing weblog layout! How long have you ever been blogging for?
you make blogging look easy. The total look of your website is fantastic, as smartly as the
content!
Lelio Vieira Carneiro Junior
جمعه 19 آبان 1396 09:35 ق.ظ
Hi there! Someone in my Facebook group shared this site with us so I came to take a look.
I'm definitely loving the information. I'm book-marking
and will be tweeting this to my followers!

Terrific blog and superb design and style.
How can I increase my height after 18?
شنبه 1 مهر 1396 09:00 ق.ظ
Today, I went to the beach front with my kids.
I found a sea shell and gave it to my 4 year old daughter and said "You can hear the ocean if you put this to your ear." She put
the shell to her ear and screamed. There was a hermit
crab inside and it pinched her ear. She never wants to go back!

LoL I know this is totally off topic but I had to tell someone!
How do you strengthen your Achilles tendon?
دوشنبه 27 شهریور 1396 04:12 ق.ظ
There is certainly a lot to learn about this subject.

I love all the points you made.
Can you increase your height by stretching?
دوشنبه 30 مرداد 1396 08:47 ق.ظ
Ahaa, its pleasant dialogue regarding this piece of writing at this place at this web site, I have read all that, so at this time
me also commenting at this place.
Foot Issues
سه شنبه 17 مرداد 1396 12:53 ق.ظ
If you are going for most excellent contents like I do,
just go to see this web page every day as it offers feature contents, thanks
How do you grow?
شنبه 14 مرداد 1396 05:08 ب.ظ
I think this is one of the most significant information for me.
And i am glad reading your article. But should remark on some general things, The site style is wonderful, the articles
is really nice : D. Good job, cheers
mitchell9gordon84.snack.ws
سه شنبه 6 تیر 1396 04:37 ق.ظ
This is the right website for everyone who really wants
to find out about this topic. You know so much its almost
hard to argue with you (not that I really will need to…HaHa).
You certainly put a new spin on a subject that's been written about for decades.
Great stuff, just excellent!
BHW
پنجشنبه 7 اردیبهشت 1396 12:31 ب.ظ
Hello there! This blog post could not be written much
better! Reading through this post reminds me of my previous roommate!
He always kept talking about this. I am going to forward this article to him.
Fairly certain he'll have a great read. Thank you for sharing!
manicure
یکشنبه 3 اردیبهشت 1396 02:03 ق.ظ
Hi mates, pleasant article and nice arguments commented at this
place, I am in fact enjoying by these.
BHW
پنجشنبه 24 فروردین 1396 11:21 ق.ظ
Hello fantastic website! Does running a blog similar to this take a large amount of work?
I have virtually no understanding of coding but I was hoping to start my own blog soon. Anyway,
should you have any recommendations or tips for new blog owners please share.
I understand this is off subject nevertheless I just wanted to ask.
Thank you!
BHW
چهارشنبه 23 فروردین 1396 07:23 ق.ظ
What a data of un-ambiguity and preserveness of precious experience about unpredicted emotions.
manicure
دوشنبه 21 فروردین 1396 05:11 ب.ظ
Having read this I thought it was very informative.
I appreciate you spending some time and effort to put this content
together. I once again find myself personally spending way too much time both reading and leaving comments.
But so what, it was still worthwhile!
manicure
چهارشنبه 16 فروردین 1396 09:52 ب.ظ
You actually make it seem so easy with your
presentation but I find this matter to be actually
something which I think I would never understand.
It seems too complex and very broad for me. I am looking forward for your next post, I'll
try to get the hang of it!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر